ADD03K1002FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
ADD03K1002FT
JLCPCB Part #
C49238111
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS