RC-01W914JT
MFR.Part #
RC-01W914JT
JLCPCB Part #
C321090
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS