RN731JTTD9202B25
MFR.Part #
RN731JTTD9202B25
JLCPCB Part #
C3925696
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 92kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS