FTM201610S2R2MCTA
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FTM201610S2R2MCTA
JLCPCB Part #
C49211185
Package
0806
Description
109mΩ 2.2uH 2.3A 2.5A ±20% 0806 Power Inductors ROHS