FEXL1580A-6R2M
MFR.Part #
FEXL1580A-6R2M
JLCPCB Part #
C5378611
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
23A 34A 6.2uH 6.5mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS