NCE60P06S
MFR.Part #
NCE60P06S
JLCPCB Part #
C502843
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 102pF 2.578nF 3.5V 3W 46.2nC 50mΩ@10V 60V 6A SOP-8 MOSFETs ROHS