NCE30D2519K
MFR.Part #
NCE30D2519K
JLCPCB Part #
C216790
Package
TO-252-4
Description
-55℃~+175℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 150pF 16.2nC@10V 18mΩ@4.5V 21W 25A 30V 3V 90pF 920pF N-Channel + P-Channel TO-252-4 MOSFETs ROHS