AAPS1770M8R2H
MFR.Part #
AAPS1770M8R2H
JLCPCB Part #
C49073812
Package
SMD,18x17mm
Description
10.8mΩ 18A 25A 8.2uH AEC-Q200 ±20% SMD,18x17mm Power Inductors ROHS