AACM1513R152A
MFR.Part #
AACM1513R152A
JLCPCB Part #
C48935273
Package
SMD-4P,15x13mm
Description
-40℃~+125℃ 1.2kΩ@100MHz、1.5kΩ@100MHz 10MΩ 2 23mΩ 5A 80V SMD-4P,15x13mm Common Mode Filters ROHS