HN-LP2-0.5-1.27(10-2)-T0.8
Extended
Manufacturer
HenryTech
MFR.Part #
HN-LP2-0.5-1.27(10-2)-T0.8
Description
-65℃~+155℃ 1 2 300V 5000MΩ 50Ω 插件,P=1.27mm Feed-Voltage/Radio-Frequency Insulator ROHS