HN-LP7-0.5-1.27(10-2)-T0.8
MFR.Part #
HN-LP7-0.5-1.27(10-2)-T0.8
Description
-65℃~+155℃ 1 300V 5000MΩ 50Ω 7 插件,P=1.27mm Feed-Voltage/Radio-Frequency Insulator ROHS