RC0402F4873CS
Extended
- Manufacturer
- Samsung Electro-Mechanics
- MFR.Part #
- RC0402F4873CS
- Description
- -55℃~+125℃ 30mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS