RC0603F3481CS
MFR.Part #
RC0603F3481CS
JLCPCB Part #
C17393975
Description
-55℃~+125℃ 3.48kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS