RCA051R8JLF
MFR.Part #
RCA051R8JLF
JLCPCB Part #
C48928180
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS