RCT057K87FLF
MFR.Part #
RCT057K87FLF
JLCPCB Part #
C185702
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS