RCA063K01FLF
MFR.Part #
RCA063K01FLF
JLCPCB Part #
C22356829
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.01kΩ ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS