STW80H150C
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
STW80H150C
JLCPCB Part #
C492897
Package
TO-247AD
Description
1 Pair Common Cathode 150V 300uA@150V 40A 910mV@40A TO-247AD Schottky Diodes ROHS