82CNQ030
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
82CNQ030
Description
1 Pair Common Cathode 30V 40A 550mV@40A 5mA@30V - Schottky Diodes ROHS