AAPS201610M2R2F
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
AAPS201610M2R2F
JLCPCB Part #
C47327428
Package
0806
Description
120mΩ 2.2uH 2.3A 3.6A AEC-Q200 ±20% 0806 Power Inductors ROHS