RC-02U2R49FT
MFR.Part #
RC-02U2R49FT
JLCPCB Part #
C47119094
Description
-55℃~+155℃ 2.49Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS