VHF060303HQ2N7ST
MFR.Part #
VHF060303HQ2N7ST
JLCPCB Part #
C211317
Description
14@500MHz 2.7nH 230mΩ 300mA 7.5GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS