RBF-06UR620FT
MFR.Part #
RBF-06UR620FT
JLCPCB Part #
C2961507
Description
250mW 620mΩ Current Sense Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS