CT81-M10Y5P1E222KSEW
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CT81-M10Y5P1E222KSEW
JLCPCB Part #
C278046
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 2.2nF 2kV 4mm 9mm Y5P ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS