RC1608J684CS
MFR.Part #
RC1608J684CS
JLCPCB Part #
C4335401
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS