RC1608J685CS
MFR.Part #
RC1608J685CS
JLCPCB Part #
C4305036
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS