KM478M016K20RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM478M016K20RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C47896
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
16V 16mm 2000hrs@105℃ 20mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS