KM477M025G13RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM477M025G13RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C44594
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 13mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS