KF106M025C05RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KF106M025C05RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C43846
Package
Plugin,D4xL5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 10uF 20mA@120Hz 25V 4mm 5mm ±20% 插件,D4xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS