KM228M050N25RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM228M050N25RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C47886
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
10mm 2000hrs@105℃ 2200uF 22mm 25mm 50V ±20% 插件,D22xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS