KM476M100G13RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM476M100G13RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C36473
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
100V 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 47uF 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS