RVT1E101M0607VG
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
RVT1E101M0607VG
JLCPCB Part #
C82003
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-45℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS