RC2012F1131CS
MFR.Part #
RC2012F1131CS
JLCPCB Part #
C4314117
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS