RC2012F3242CS
MFR.Part #
RC2012F3242CS
JLCPCB Part #
C4288360
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS