RU1608FR011CS
MFR.Part #
RU1608FR011CS
JLCPCB Part #
C17620659
Description
-55℃~+155℃ 11mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS