RC1608J271CS
MFR.Part #
RC1608J271CS
JLCPCB Part #
C4311405
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS