RC1005F7321CS
MFR.Part #
RC1005F7321CS
JLCPCB Part #
C4251535
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS