RC2012J913CS
MFR.Part #
RC2012J913CS
JLCPCB Part #
C4070311
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS