RM12F1430CT
MFR.Part #
RM12F1430CT
JLCPCB Part #
C4133522
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS