RM25F6800CT
MFR.Part #
RM25F6800CT
JLCPCB Part #
C4323858
Description
-55℃~+155℃ 1W 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS