RC0402F61R9CS
MFR.Part #
RC0402F61R9CS
JLCPCB Part #
C4306248
Description
-55℃~+125℃ 30mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS