RFS062PJ470CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RFS062PJ470CS
Description
2 31.25mW 4 47Ω ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS