RC0402F64R9CS
MFR.Part #
RC0402F64R9CS
JLCPCB Part #
C3934000
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS