RC1005F4024CS
MFR.Part #
RC1005F4024CS
JLCPCB Part #
C4202785
Description
-55℃~+155℃ 4.02MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS