RC1005F5620CS
MFR.Part #
RC1005F5620CS
JLCPCB Part #
C4271174
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS