RM06F2700CT
MFR.Part #
RM06F2700CT
JLCPCB Part #
C4300574
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS