RN73H1JTTD6043B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6043B50
JLCPCB Part #
C3949951
Description
100mW 604kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS