RM06F2702CT
MFR.Part #
RM06F2702CT
JLCPCB Part #
C4015152
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS