SM3521-1R0NT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SM3521-1R0NT
JLCPCB Part #
C87133
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1uH 2.2A 3.3A 45mΩ Unshielded Inductor ±30% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS