SMMS1360-8R2M
MFR.Part #
SMMS1360-8R2M
JLCPCB Part #
C149529
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
11A 14A 16mΩ 8.2uH ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS