RC1005F13R7CS
MFR.Part #
RC1005F13R7CS
JLCPCB Part #
C4278872
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS